Trwa ładowanie...
d4bhb3e
29-11-2016 14:46

Briju otworzy sklep w Galerii Sandomierz, ma umowy na ok. 10 otwarć w 2017 r.

Warszawa, 29.11.2016 (ISBnews) - Briju zawarło z Campbell sp. z o.o. umowę najmu, na podstawie której otworzy sklep w Galerii Sandomierz w Sandomierzu w grudniu br., podała spółka. Firma zawarła już ok. 10 umów na nowe otwarcia w 2017 r.

d4bhb3e
d4bhb3e

"Przedmiotem zawartej umowy jest najem lokalu w centrum handlowym 'Galeria Sandomierz' w Sandomierzu. Uruchomienie przez spółkę działalności w wynajętym lokalu nastąpi w grudniu bieżącego roku" - czytamy w komunikacie.

Łączna liczba sklepów otwartych w 2016 r. wyniesie 15. Briju na koniec roku będzie operatorem 45 salonów o łącznej powierzchni 3,1 tys.m2.
"Możemy dziś oficjalnie potwierdzić sukces tegorocznego planu rozwoju sieci sprzedaży. Podpisaliśmy umowę na ostatnią lokalizację, dzięki czemu w całości uda nam się zrealizować ambitny plan otwarć nowych salonów. W tym roku liczba sklepów Briju wzrośnie z 30 w styczniu do 45 na koniec grudnia. Obecnie skupiamy się na realizacji planowanych otwarć nowych salonów i odpowiednim wykorzystaniu okresu przedświątecznych zakupów" - powiedział prezes spółki Przemysław Piotrowski, cytowany w komunikacie.

W tym roku Briju otworzyło 10 salonów zlokalizowanych w galeriach handlowych m.in. w Poznaniu, Katowicach, Wrześni, Głogowie, Tomaszowie Mazowieckim i Gliwicach.

"Jednocześnie spółka ma już ok. 10 umów na nowe otwarcia w 2017 r. Nowe salony Briju pojawią się m.in. w Krakowie, Cieszynie, Wejherowie, Tychach i Kołobrzegu" - czytamy dalej.

Briju specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wysokiej jakości wyrobów jubilerskich ze złota, srebra oraz z kamieni szlachetnych i syntetycznych. Zajmuje się również handlem hurtowym w segmencie metali szlachetnych, głównie złota i srebra. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od maja 2014 r.

(ISBnews)

d4bhb3e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bhb3e