Trwa ładowanie...

Bruce Willis twarzą wódki Sobieski na całym świecie

Bruce Willis potwierdza swoje długoterminowe zaangażowanie w Grupie Blevedere i bierze 3,3% kapitału. Będzie twarzą marki Sobieski.

Bruce Willis twarzą wódki Sobieski na całym świecieŹródło: Belvedere
d4layxf
d4layxf

Grupa Belvedere i Bruce Willis właśnie podpisali strategiczną umowę na 4 lata, na mocy której Grupa będzie mogła wykorzystywać wizerunek amerykańskiego aktora na całym świecie do promocji marki Sobieski.

Dodatkowo, zgodnie z życzeniem Bruce’a Willis’a, który pragnie mieć swój udział w sukcesie Grupy, w ramach wynagrodzenia otrzyma on 83.000 akcji Belvedere, czyli 3,3% jej kapitału.

Akcje te, stanowiące akcje własne w posiadaniu Spółki, zostaną zapisane na nazwisko aktora jako akcje imienne, obok tych, będących w posiadaniu historycznego kierownictwa Grupy. Na razie żadna umowa pomiędzy akcjonariuszami nie została sformalizowana.

Sobieski, jako siódma na świecie marka wódki, będzie mogła w pełni wykorzystać międzynarodową sławę Bruce’a Willis’a oraz jego osobiste zaangażowanie w rozwój marki na całym świecie, a przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie Sobieski święci triumfy. Przewidywana sprzedaż w 2009 roku wyniesie ponad 575 000 kartonów (9 l), podczas gdy w 2008 roku sprzedano tam 285 000 kartonów.

Wirtualna Polska

d4layxf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4layxf