Qaqwqwrqw

Brzmi jak praca marzeń. Trzy tygodnie na luksusowym statku za 6 tys. funtów

Royal Caribbean szuka pracownika, który popłynie w trzytygodniowy rejs wielkim wycieczkowcem. Aplikować można poprzez... Instagram.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brzmi jak praca marzeń. Trzy tygodnie na luksusowym statku za 6 tys. funtów
(Royal Caribbean)
Qaqwqwrqw

Od czasu do czasu w mediach głośno jest o "pracach marzeń". Do tej kategorii można zaliczyć ofertę od Royal Caribbean, czyli firmy, która organizuje rejsy luksusowymi statkami. Jej brytyjski oddział szuka ochotnika, który przez trzy tygodnie pływać będzie od portu do portu i odwiedzi Europę, Japonię czy Karaiby.

Do zarobienia jest 6 tys. funtów, czyli blisko 30 tys. zł. Jak można dostać tę pracę? Przede wszystkim trzeba posiadać aplikację Instagram. Kandydaci mają podzielić się najlepszą historią z podróży. Zdjęcie lub wideo należy pokazać za pomocą InstasSories lub IGTV oraz oznaczyć @RoyalCaribbeanUK i dodać #ShoreExplorer. Zgłoszenia można przysyłać do końca lutego.

Qaqwqwrqw

Kondrat: degustacja win to praca, nie balanga

No dobrze, ale od razu przychodzi do głowy myśl, że "nie ma nic za darmo". Owszem, skoro jest wypłata, są też obowiązki. I tak: będzie trzeba opisywać swoje wrażenia z podróży na Instagramie. A żeby dobrze wywiązać się z obowiązków, trzeba będzie korzystać z dostępnych atrakcji. Jakich? Chociażby wizyty na lodowcu na Alasce czy przejażdżka na wielkiej kolejce górskiej Dubaju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw