Trwa ładowanie...
d2ee9x2

Budimex poinformował o wygaśnięciu umowy na budowę Libra Business Centre ETAP II

27.01. Warszawa (PAP) - Budimex poinformował w piątek o wygaśnięciu umowy z Palatium na budowę zespołu biurowego Libra Business Centre ETAP II. W komunikacie podano, że strony...

Share
d2ee9x2

27.01. Warszawa (PAP) - Budimex poinformował w piątek o wygaśnięciu umowy z Palatium na budowę zespołu biurowego Libra Business Centre ETAP II. W komunikacie podano, że strony prowadzą rozmowy dotyczące nowej umowy na realizację tej inwestycji.

"Zarząd Budimeksu zawiadamia, że wobec nieziszczenia się w uprzednio przewidzianym terminie warunku polegającego na złożeniu przez inwestora, tj. Palatium z siedzibą w Warszawie, oświadczenia banku na potwierdzenie posiadanego przez inwestora zabezpieczenia finansowania, z dniem 26 stycznia 2012 r. wygasła umowa na wybudowanie zespołu biurowego Libra Business Centre ETAP II" - napisano w komunikacie.

W komunikacie podano, że strony prowadzą rozmowy dotyczące zawarcia nowej umowy na realizację tej inwestycji.

W marcu 2010 r. Budimex podpisał dwie umowy ze spółką Palatium na wybudowanie Zespołu Biurowego Libra Center. Łączna wartość tych umów wynosi 104,5 mln zł netto. Wartość pierwszej umowy, na wybudowanie budynku A to 44,4 mln zł, a drugiej, na wybudowanie budynku B, wynosi 60,1 mln zł.(PAP)

kam/ osz/

d2ee9x2

Podziel się opinią

Share
d2ee9x2
d2ee9x2