Trwa ładowanie...
d3k77sp

Capital Park odda biurowiec Topos w Krakowie do użytku w I kw. 2016 r.

Warszawa, 27.07.2015 (ISBnews) - Capital Park planuje oddanie projektu biurowego Topos w Krakowie do użytku w I kw. 2016 roku, podała spółka.

Share
d3k77sp

"Postępują prace budowlane związane z projektem Grupy Capital Park w Krakowie - obiektem biurowym Topos. Obecnie wykonywane są roboty żelbetowe na trzeciej z pięciu kondygnacji budynku. Kolejnym krokiem będzie zalewanie stropu. Na niższych piętrach sukcesywnie wykonywane są prace murarskie. W nadchodzącym tygodniu rozpoczną się działania związane z instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi" - czytamy w komunikacie.

Swoją siedzibę w Toposie potwierdził już 22. oddział banku PKO BP w Krakowie, który zajmie blisko połowę z 550 m2 całkowitej powierzchni biurowo-usługowej projektu, podano również.
Generalnym wykonawcą kameralnego projektu biurowego jest firma Erbet. Autorami projektu są krakowskie pracownie DDD Architekci i MZ Studio.

Topos zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Kraków Główny.

d3k77sp

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od ponad dziesięciu lat, specjalizującym się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych. Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 75 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 37 miastach.

(ISBnews)

d3k77sp

Podziel się opinią

Share
d3k77sp
d3k77sp