Trwa ładowanie...
d2dvpt7

Cena akcji Dent-a-Medical w emisji z prawem poboru ustalona na 4 gr/szt.

22.04. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect Dent-a-Medical, która wyemituje 39,8 mln akcji z prawem poboru, ustaliła cenę emisyjną akcji na 4 gr za sztukę. Dniem ustalenia...

d2dvpt7
d2dvpt7

22.04. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect Dent-a-Medical, która wyemituje 39,8 mln akcji z prawem poboru, ustaliła cenę emisyjną akcji na 4 gr za sztukę. Dniem ustalenia prawa poboru będzie 5 maja - poinfomowała spółka w komunikacie prasowym.

W ramach emisji z prawem poboru spółka wyemituje 39,8 mln akcji serii D. Do objęcia jednej nowej akcji uprawniać będzie jedno prawo poboru przyznawane za każde dziesięć już istniejących walorów.

Zapisy rozpoczną się 6 maja, a zakończą 21 maja. Przydział ma nastąpić do 3 czerwca.

Dent-a-Medical planuje pozyskać od dotychczasowych akcjonariuszy do 1,6 mln zł na rozwój sieci franczyzowej.

d2dvpt7

"Jesteśmy w punkcie zwrotnym działalności. Realizujemy budowę sieci franczyzowej, negocjujemy coraz więcej umów, i wyniki tych negocjacji powinny być widoczne w najbliższych tygodniach i miesiącach. Środki, które pozyskamy z emisji przeznaczymy na realizację tej właśnie strategii" - powiedział cytowany w komunikacie Mariusz Andrych, prezes Dent-a-Medical.

"W jej wyniku do końca półrocza chcemy mieć przynajmniej 20 gabinetów własnych, a jeśli pozytywnie zakończą się prowadzone aktualnie rozmowy dotyczące aliansu strategicznego, może ich być nawet kilka raz więcej. Na to musimy być przygotowani pod względem organizacyjnym i finansowym" - dodał.

Do końca 2010 roku w sieci specjalistycznych klinik stomatologicznych Dent-a-Medical ma się znaleźć 40 placówek, do tej pory podpisanych zostało 11 listów intencyjnych.(PAP)

bas/ ana/

d2dvpt7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dvpt7