Trwa ładowanie...
d2b9odk

Cena emisyjna akcji serii S Work Service ustalona na 16,50 zł

Warszawa, 23.10.2014 (ISBnews) - Zarząd Work Service ustalił, a rada nadzorcza zatwierdziła cenę emisyjną akcji serii S, oferowanych w ramach oferty prywatnej, na poziomie 16,50 zł za akcję, podała spółka.
Share
d2b9odk

"Zarząd Work Service (...) informuje, że w ramach czynności zmierzających do wykonania uchwały (...) z dnia 20 października 2014 r. w przedmiocie: (i) podwyższenia kapitału zakładowego spółki o kwotę nie większą niż 500.000 zł, poprzez emisję w trybie oferty prywatnej do 5.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii S , z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy (...), rada nadzorcza spółki - działając na wniosek zarządu - dokonała w dniu 23 października 2014 r. zatwierdzenia ceny emisyjnej akcji, w wysokości 16,50 zł za akcję" - głosi komunikat.

Wczoraj spółka poinformowała, że zawarła umowę w zakresie doradztwa i pośrednictwa przy przeprowadzeniu oferty prywatnej akcji z Wood & Company Financial Services, a.s. Oddział w Polsce, Domem Maklerskim mBanku, Bankiem Zachodnim WBK, Domem Maklerskim BZ WBK. Oferta prywatna zostanie przeprowadzona w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu wśród wybranych inwestorów. Środki pozyskane z emisji spółka zamierza przeznaczyć na realizację działań w obszarze strategii akwizycyjnej.

Akcjonariusze spółki zdecydowali o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki poprzez emisję w trybie oferty prywatnej 5 mln akcji serii S z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.

Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Przyłączona ostatnio do grupy spółka IT Kontrakt specjalizuje się w leasingu informatyków i programistów. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBrigde Investments.

(ISBnews)

d2b9odk

Podziel się opinią

Share
d2b9odk
d2b9odk