Trwa ładowanie...
d40alhh

Cena maksymalna akcji Avia Solutions Group ustalona na 67 zł

25.11. Warszawa (PAP) - Cena maksymalna akcji Avia Solutions Group, litewskiej spółki działającej w sektorze lotniczym, została ustalona na 67 zł za sztukę - podała spółka w...
Share
d40alhh

25.11. Warszawa (PAP) - Cena maksymalna akcji Avia Solutions Group, litewskiej spółki działającej w sektorze lotniczym, została ustalona na 67 zł za sztukę - podała spółka w komunikacie.

Avia Solutions Group zaoferuje inwestorom w publicznej ofercie do 1.473.333 akcji. Po zakończeniu oferty akcje oferowane stanowić będą łącznie 25 proc. kapitału zakładowego spółki.

Zapisy w transzy inwestorów indywidualnych będą przyjmowane od 26 do 30 listopada. Równolegle z zapisami w transzy inwestorów indywidualnych przyjmowane będą deklaracje w procesie budowy księgi popytu. Zapisy w transzy inwestorów instytucjonalnych potrwają od 1 do 3 grudnia.

d40alhh

Cena oferowanych akcji zostanie ustalona i opublikowana 1 grudnia. Wtedy też opublikowana zostanie ostateczna liczba akcji oferowanych w każdej z transz.

Przydział akcji ma nastąpić do 7 grudnia. Jeszcze w grudniu spółka zamierza zadebiutować na GPW.

Avia Solutions Group działa jako spółka holdingowa i prowadzi działalność poprzez osiem spółek zależnych. Spółki działają w czterech obszarach związanych z lotnictwem: działalność czarterowa (spółki Small Planet Airlines), obsługa techniczna oraz naprawy i remonty (FL Technics), szkolenia pilotów i załóg (Baltic Aviation Academy) oraz obsługa naziemna i tankowanie (Baltic Ground Services).(PAP)

gsu/ jtt/

d40alhh

Podziel się opinią

Share
d40alhh
d40alhh