Trwa ładowanie...
d3ajrev
d3ajrev

Cena maksymalna w ofercie Esotiq & Henderson ustalona na 38,5 zł za akcję

Warszawa, 24.06.2015 (ISBnews) - Esotiq & Henderson, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor DM, ustalił cenę maksymalną w ofercie publicznej na poziomie 38,5 zł za jedną akcję, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3ajrev

Oferta publiczna Esotiq & Henderson rozpocznie się w czwartek od budowy księgi popytu i zapisów w transzy inwestorów indywidualnych. Spółka, notowana obecnie na NewConnect, planuje debiut na parkiecie głównym GPW w połowie lipca.

Środki z emisji nowych akcji będą przeznaczone na rozwój nowej linii odzieżowej FemeStage Eva Minge, jak również rozbudowę sieci salonów Esotiq w Polsce oraz za granicą, wprowadzenie nowych linii bielizny, poszerzenie oferty kosmetyków i innych produktów komplementarnych do obecnej oferty produktowej.

Oferowane do 450 tys. akcji serii F stanowić będzie 20,15% kapitału zakładowego i uprawniać do 13,92% głosów na walnym zgromadzeniu. Oferującymi akcje Esotiq & Henderson są Vestor DM i Secus AM. Konsorcjum detaliczne tworzą BM Alior Bank i DM mBank.

d3ajrev

Harmonogram oferty zakłada proces budowy księgi popytu w dniach od 25 czerwca do 3 lipca. Do 6 lipca ma nastąpić podanie do publicznej wiadomości ceny ostatecznej, ostatecznej liczby akcji oferowanych oraz ostatecznej liczby akcji oferowanych w poszczególnych transzach. Od 25 czerwca do 2 lipca potrwa przyjmowanie zapisów i wpłat w transzy inwestorów indywidualnych. Od 6 lipca do 8 lipca potrwa przyjmowanie zapisów i wpłat w transzy inwestorów instytucjonalnych.

Esotiq & Henderson to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

d3ajrev

Podziel się opinią

Share
d3ajrev
d3ajrev