Trwa ładowanie...
dox28b8
07-12-2015 16:47

Cena maksymalna w ofercie Milestone Medical ustalona na 5,9 zł

Warszawa, 07.12.2015 (ISBnews) - Cena maksymalna w ofercie Milestone Medical została ustalona na 5,9 zł, podała spółka.

dox28b8
dox28b8

"Zgodnie z prospektem, emitent, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor Dom Maklerski S.A., podjął decyzję o ustaleniu ceny maksymalnej na poziomie 5,9 zł za jedną akcję oferowaną" - czytamy w komunikacie.

W piątek spółka podała, że oferta publiczna do 3,2 mln akcji Milestone Medical Inc. o szacowanej wartości ok. 10 mln USD rozpocznie się 8 grudnia od zapisów. Zapisy na akcje oferowane dla inwestorów indywidualnych będą przyjmowane od 8 do 15 grudnia przez konsorcjum domów maklerskich: Vestor Dom Maklerski, Graviton Capital oraz Biuro Maklerskie Alior Banku.

Wpływy z nowej emisji akcji spółka szacuje na ok. 10 mln USD. Nowa emisja będzie stanowić do 12,7% kapitału zakładowego spółki i uprawniać do 12,7% łącznej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Spółka przewiduje, przeniesienie notowań akcji spółki na rynek regulowany GPW z rynku NewConnect nastąpi jeszcze w 2015 r.

Obok akcji nowej emisji, na rynek główny GPW przeniesione zostanie do 25,2 mln akcji Milestone Medical Inc. notowanych dotychczas na NewConnect.

dox28b8

Milestone Medical, Inc. opracowała sterowane komputerowo, bezbolesne medyczne systemy dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz iniekcji dostawowych oparte na opatentowanej technologii firmy Milestone Scientific Inc. Opracowanie systemu dozowania znieczulenia zewnątrzoponowego oraz systemu iniekcji dostawowych zostało zakończone. Obecnie firma oczekuje wydania zezwolenia na wprowadzenie na rynek obu systemów na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka otrzymała znak CE i pozwolenie na sprzedaż obu systemów w Unii Europejskiej.

(ISBnews)

dox28b8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dox28b8