Trwa ładowanie...
d2tasc8

Centrostal złożył wniosek o wznowienie obrotu akcjami

10.2.Warszawa(PAP) - Centrostal złożył do zarządu GPW wniosek o
wznowienie obrotu akcjami spółki - podał Centrostal w komunikacie.


Obrót spółki został...

Share
d2tasc8

10.2.Warszawa(PAP) - Centrostal złożył do zarządu GPW wniosek o wznowienie obrotu akcjami spółki - podał Centrostal w komunikacie.

Obrót spółki został zawieszony od 29 stycznia 2009 roku w związku z planowanym połączeniem ze Złomrex Steel Services. Wniosek o zarejestrowanie połączenia został odrzucony przez sąd, jednak Złomrex złożył w tej sprawie skargę.

"Zgodnie z informacją uzyskaną od pełnomocnika spółki Złomrex Steel Services S.A. w Warszawie [Spółka przejmująca] orzeczenie w sprawie rejestracji połączenia Emitenta ze Spółką przejmującą winno zapaść do dnia 16 lutego 2009 roku, stąd w celu zapewnienia akcjonariuszom Emitenta możliwości dokonywania obrotu akcjami Zarząd po rozpatrzeniu wniósł stosowny wniosek do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych - napisano.

"Jednocześnie Zarząd Emitenta oraz spółki Złomrex Steel Services S.A. w Warszawie zapewniają, iż podejmują wszystkie niezbędne działania proces łączenia spółek zakończyć w możliwie najkrótszym czasie" - dodano.

Po połączeniu z Centrostalem Złomrex Steel Services w I kwartale 2009 roku ma zastąpić Centrostal na warszawskiej giełdzie jako Cognor.(PAP)

epo/ osz/

d2tasc8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tasc8