Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
cinkciarz
24-03-2015 10:12

Cinkciarz.pl i Plus podpisały umowę. Co to oznacza dla klientów?

By skorzystać z nowych możliwości, wystarczy podpisać umowę abonamentową ze sprzętem z systemem Android.

Cinkciarz.pl i Plus podpisały umowę. Co to oznacza dla klientów?Źródło: WP.PL, fot: (mat.prasowe)
d1r8ngb
d1r8ngb

Serwis wymiany walut online Cinkciarz.pl oraz Polkomtel, operator sieci Plus, należący do największej polskiej grupy telekomunikacyjno-medialnej Cyfrowy Polsat, podpisały umowę o współpracy. Dzięki niej klienci będą mogli jeszcze taniej niż obecnie zamawiać waluty. To proste - wystarczy podpisać umowę abonamentową ze sprzętem z systemem Android.

Cinkciarz.pl to największy w kraju portal umożliwiający wymianę aż 24 walut. Korzystają z niego zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. -_ Jedyny ratunek na franka – _ reklamuje się firma.

Teraz korzystanie z serwisu jest jeszcze wygodniejsze, a pieniądze można wymieniać, używając choćby smartfona czy tabletu. W ramach współpracy na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, które trafią do nowych klientów Plusa, zostanie udostępniona popularna aplikacja serwisu Cinkciarz.pl.

_ - Klienci chętnie korzystają z urządzeń mobilnych. Z mniejszym zapałem zaglądają jednak do dołączonych do opakowań ulotek. Postanowiliśmy pójść im na rękę. Oferujemy zniżki, które są już zainstalowane w aplikacji. Wystarczy złożyć zamówienie, a promocyjne stawki naliczą się same przy pierwszej transakcji. Nie trzeba robić nic więcej. Mówiąc wprost: dajemy naszym klientom jeszcze lepszy kurs waluty _ - zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl. I jak dodaje: _ - Wysokość rabatu będzie zależała od kwoty transakcji. Im więcej pieniędzy klient wymieni, tym więcej na tym zyska. Wspólna promocja Plusa i Cinkciarz.pl będzie trwała co najmniej rok. _

d1r8ngb

Operator sieci Plus, oprócz klasycznych usług telekomunikacyjnych, oferuje swoim klientom coraz więcej dodatkowych usług, takich jak np. usługi bankowe, energia elektryczna czy usługi telewizyjne.
_ _

_ - Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali coraz więcej korzyści z różnych obszarów. Możliwość wymiany walut jest jedną z nich. Dzięki tej współpracy klienci, którzy podpiszą umowę ze sprzętem w sieci Plus, będą mieli możliwość prostego i szybkiego zakupu walut, a pierwsza transakcja będzie dodatkowo premiowana specjalną zniżką – _ mówi Michał Kot z Departamentu Strategii sieci Plus.

d1r8ngb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r8ngb