Trwa ładowanie...
d3npwwp
giełda
06-10-2008 15:44

Ciszewski PR chce w ciągu najbliższych 3 lat wejść na GPW

6.10.Warszawa(PAP) - Agencja Ciszewski Public Relations (CPR),
która we wrześniu została przekształcona ze spółki z ograniczoną
odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, planuje w...

d3npwwp
d3npwwp

6.10.Warszawa(PAP) - Agencja Ciszewski Public Relations (CPR), która we wrześniu została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną, planuje w ciągu trzech najbliższych lat wejść na warszawską giełdę - poinformował PAP dyrektor zarządzający CPR Sebastian Hejnowski.

"W perspektywie trzech lat planujemy wejść na giełdę. Na pewno jesteśmy zainteresowani rynkiem głównym. W tym celu budujemy grupę firm zajmujących się szeroko pojętym marketingiem. Pierwszą z nich jest Ciszewski Marketing Sportowy" - powiedział Hejnowski.

Dodał, że spółka chce pozyskać środki z rynku na dalszą ekspansję zagraniczną oraz wzmocnienie innych obszarów marketingu.

CPR to jedna z najstarszych agencji public relations na polskim rynku. Obecnie posiada sześć działów: pr kryzysowy, sport, FMCG, klienci francuskojęzyczni, pr finansowy, nowe technologie.

Ciszewski Public Relations jest większościowym udziałowcem Ciszewski Marketing Sportowy i właścicielem czeskiej filii Ciszewski Public Relations oraz spółki Pozytywne Strony.(PAP)

epo/ ana/

d3npwwp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3npwwp