Trwa ładowanie...
d2n1zi7
14-02-2017 14:47

CitySpace będzie miało biura serwisowane w 7 lokalizacjach za kilka tygodni

Warszawa, 14.02.2017 (ISBnews) - CitySpace (d. Compass Offices) - należące do Echo Investment - rozszerzy swoją ofertę biur serwisowanych do siedmiu lokalizacji w Polsce w najbliższych tygodniach. Nowe centra biznesowe otworzy we Wrocławiu, Katowicach oraz Gdańsku.

d2n1zi7
d2n1zi7

"Kolejne otwarcia będą miały miejsce we Wrocławiu (Nobilis Business House)
, Katowicach (Supersam) i Gdańsku (Tryton Business House)" - czytamy w komunikacie.

"Do końca roku planujemy pojawić się jeszcze w 3-4 miejscach w miastach regionalnych. O szczegółach poinformujemy, gdy będziemy bliżej finalizacji umów" - dodał dyrektor zarządzający CitySpace Sebastian Rączkowski, cytowany w komunikacie.

Biura serwisowane CitySpace będą zlokalizowane w oddawanych do użytku inwestycjach Echo.

"Dołączenie do rodziny Echo Investments otworzyło przed nami możliwości, które dotychczas były poza naszym zasięgiem. Mamy dziś do dyspozycji powierzchnie w świetnych lokalizacjach, zapewniające najemcom najwyższy standard pracy" - skomentował Rączkowski.

d2n1zi7

Operator uzupełnił ofertę także o dotąd niespotykany na polskim rynku produkt elastyczny open space. To rozwiązanie dla zespołów liczących od kilkudziesięciu do ponad stu osób, podano także w materiale.

Przed końcem ubiegłego roku CitySpace powiększyło się o trzecią lokalizację w Warszawie (Park Rozwoju na Mokotowie) oraz pierwsze centrum biznesowe poza stolicą - w krakowskim O3 Business Campus.

CitySpace (d. Compass Offices) należy do grupyEcho Investment. Echo Investment realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW. Od 2015 roku Echo jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO.

(ISBnews)

d2n1zi7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n1zi7