Trwa ładowanie...
dbqesme

Comp nie wyklucza programu skupu akcji własnych w II poł. '09

19.5.Warszawa (PAP) - Comp Safe Support nie wyklucza uruchomienia
programu skupu akcji własnych, szczególnie jeśli spółce zostaną
wolne środki po dokonaniu planowanych akwizycji....

dbqesme
dbqesme

19.5.Warszawa (PAP) - Comp Safe Support nie wyklucza uruchomienia programu skupu akcji własnych, szczególnie jeśli spółce zostaną wolne środki po dokonaniu planowanych akwizycji. Kolejne informacje w sprawie przejęć w grupie mogą pojawić się w ciągu miesiąca.

"Możliwość uruchomienia programu skupu akcji własnych jest rozważana podczas spotkań z inwestorami. Nie wykluczam rozpoczęcia buy-backu, jeśli po dokonaniu planowanych akwizycji zostaną nam wolne środki" - powiedział PAP prezes Compu Jacek Papaj.

"Program skupu akcji własnych nie będzie przedmiotem głosowania na najbliższym WZA. Żeby móc dokonać skupu potrzebne jest dokonanie zmian w naszym statucie. Myślę, że jeśli zaproponujemy buy-back to w drugim półroczu" - dodał.

Na koniec I kw. 2009 r. Comp miał około 16,3 mln zł wolnych środków, a cała grupa dysponowała kwotą około 32,8 mln zł.

W kwietniu Novitus, z grupy Compu, informował o podpisaniu umowy, dzięki której zostanie właścicielem 32,9 proc. akcji LSI Software. Kolejne informacje o akwizycjach grupy Comp mogą pojawić się w ciągu około miesiąca.

"Prowadzimy negocjacje w sprawie akwizycji z kilkoma spółkami. Możliwe, że w ciągu miesiąca uda się o czymś poinformować" - powiedział Papaj.

Grzegorz Suteniec (PAP)

gsu/ jtt/

dbqesme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbqesme