Trwa ładowanie...
d16qu4g
31-12-2015 09:10

Comp objął w całości emisję 10 tys. obligacji serii C spółki zależnej Hyperionu

Warszawa, 31.12.2015 (ISBnews) - Małopolska Sieć Szerokopasmowa (MSS) - spółka zależna Hyperionu - wyemitowała 10 tys. obligacji serii C po cenie emisyjnej 1 000 zł i łącznej wartości nominalnej 10 mln zł, w całości objętych przez spółkę Comp, podał Hyperion. Termin wykupu obligacji przypada na lipiec 2016 r.

d16qu4g
d16qu4g

"W/w obligacje zostały w całości opłacone przez subskrybenta. W związku powyższymi okolicznościami emisja obligacji serii C doszła do skutku" - czytamy w komunikacie.

Obligacje są zabezpieczone, oprocentowane w skali roku w wysokości 9,0%.

"Środki pozyskane z emisji obligacji zostaną przeznaczone przez spółkę zależną emitenta na realizację projektu 'Małopolska Sieć Szerokopasmowa', współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013" - czytamy także.

W odrębnym komunikacie Hyperion poinformował, że zawarł ze spółką Comp porozumienie o rozwiązaniu umowy wstępnej dotyczącej objęcia obligacji serii E O3 o wartości 10 mln zł, emitowanych przez Hyperion. Obie spółki nie zgłaszają wobec siebie jakichkolwiek roszczeń wynikających z zawarcia lub rozwiązania umowy i zobowiązują się nie podnosić takich roszczeń.

d16qu4g

Obie spółki ustaliły natomiast, iż Comp rozważy objęcie 10 000 obligacji serii C o wartości nominalnej jednej obligacji w wysokości 1 000 zł, emitowanych przez spółkę zależną Hyperionu - Małopolską Sieć Szerokopasmowa Sp. z o.o.

Hyperion S.A. to technologiczny holding wyspecjalizowany w budowie i kompleksowej obsłudze infrastruktury światłowodowej. Jako właściciel 100% akcji Małopolskiej Sieci Szerokopasmowej Sp. z o.o., spółka realizuje strategię, zgodnie, z którą stanie się pośrednikiem, świadczącym usługi transmisji danych, a także dzierżawy i sprzedaży łączy światłowodowych.

(ISBnews)

d16qu4g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16qu4g