Trwa ładowanie...
dd6b2w3

Cyfrowy Polsat i ADB nawiązują współpracę w celu rozwoju usług TV

Warszawa, 03.09.2015 (ISBnews) - Cyfrowy Polsat i ADB nawiązały współpracę w celu wspólnego rozwoju usług telewizyjnych, podał Cyfrowy Polsat.

Share
dd6b2w3

"Firmy, wykorzystując swoje dotychczasowe technologie i wiedzę inżynierską, planują dostarczać nowe, atrakcyjne i konkurencyjne usługi telewizyjne oparte o nowo uruchomioną przez ADB platformę ConnectedOS znajdującą w chmurze i dekodery produkowane przez Cyfrowy Polsat" - czytamy w komunikacie.

Cyfrowy Polsat wdroży do produkowanych przez siebie dekoderów oprogramowanie firmy ADB oparte o rozwiązania telewizji zintegrowanej i spersonalizowanej, zwiększając doznania telewizyjne swoich abonentów i udostępniając zupełnie nowy sposób nawigacji i interakcji. Jednocześnie będzie dostawcą dekoderów dla ADB, które będzie je wykorzystywać przy tworzeniu kompleksowych produktów do personalizowanej telewizji dla swoich klientów biznesowych, podano również.

"Naszym celem jest dostarczanie widzom atrakcyjnych, wysokiej jakości usług, dlatego nieustannie szukamy rozwiązań, które rozszerzą i wzbogacą naszą ofertę dla konsumentów, realizując jednocześnie nasze cele biznesowe" - powiedział członek zarządu ds. technicznych Cyfrowego Polsatu Dariusz Działkowski, cytowany w komunikacie.

ConnectedOS jest hybrydową platformą opartą o usługi w chmurze i centralne oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu, pozwalającą rozwijać, wdrażać i zarządzać urządzeniami podłączonymi do internetu i aplikacjami Internetu Rzeczy (IoT).

Cyfrowy Polsat i Polkomtel to zintegrowana grupa medialno-telekomunikacyjna kontrolowana przez Zygmunta Solorza Żaka.

(ISBnews)

dd6b2w3

Podziel się opinią

Share
dd6b2w3
dd6b2w3