Trwa ładowanie...

Czarny piątek trwa. Na co najchętniej polują Polacy?

Tegoroczny czarny piątek czyli szaleństwo wyprzedaży już dzisiaj. Reporterka Wirtualnej Polski Karolina Jakobsche odwiedzi jedno z warszawskich centrów handlowych, by dowiedzieć się, na jakie promocje najchętniej polują Polacy i jakie produkty cieszą się największym powodzeniem klientów.

Share
Czarny piątek trwa. Na co najchętniej polują Polacy?
Źródło: Eastnews, Fot: REPORTER
dh8icfu

Tegoroczny czarny piątek, czyli szaleństwo wyprzedaży już dzisiaj. Reporterka Wirtualnej Polski Karolina Jakobsche odwiedziła jedno z warszawskich centrów handlowych, by dowiedzieć się, na jakie promocje najchętniej polują Polacy i jakie produkty cieszą się największym powodzeniem klientów.

Jak pisaliśmy już w WP, wywodzący się z tradycji amerykańskiej czarny piątek coraz mocniej wdziera się do polskich sklepów. W tym roku trudno znaleźć sieć, która nie zdecydowała się na rabaty. A te oferują nie tylko supermarkety, ale też sklepy specjalistyczne i internetowe, sieci komórkowe, linie lotnicze, przewoźnicy autokarowi, portale rezerwacji noclegów czy drogerie.

Podejście jest różne - niektórzy informują o promocjach z dużym wyprzedzeniem, a inni rabaty ogłaszają dopiero w ostatniej chwili. Tak postąpiła m. in. Biedronka, Ryanair czy Polski Bus.

dh8icfu

Podziel się opinią

Share
dh8icfu
dh8icfu