Trwa ładowanie...
d2374er

Daniel Pitrus został członkiem zarządu ds. finansowych w PKL

Warszawa, 14.04.2016 (ISBnews) - Daniel Pitrus został powołany na nowego członka zarządu w Polskich Kolejach Linowych (PKL), będzie odpowiadał za sprawy finansowe, podała spółka.

Share
d2374er

"Daniel Pitrus jest ekspertem w dziedzinie finansów oraz usług wspólnych z ponad 10-letnią praktyką menedżerską. Przez ostatnie pół roku był związany zawodowo ze spółką PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa, gdzie pełnił m.in. funkcję członka zarządu ds. ekonomiczno-finansowych. W latach 2014 i 2015 zajmował się finansami i administracją Grupy Farmacol S.A. Wcześniej pracował również jako dyrektor finansowy firm: ACP Pharma SA, Mediq N.V. oraz Grupy Cefarm Rzeszów S.A. Zarządzając polskimi i międzynarodowymi spółkami zdobył wiedzę na temat zagadnień związanych z obszarami administracji, HR (Human Resources) oraz IT (Information Technology) przedsiębiorstw" - czytamy w komunikacie.

Daniel Pitrus jest absolwentem Finansów i Bankowości na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej. Jest pasjonatem sportu, m.in. narciarstwa, koszykówki i piłki nożnej, a także motoryzacji.

Na stanowisku zastąpił Jacka Pączka, dotychczasowego członka zarządu ds. finansowych.

Polskie Koleje Linowe to największy w Polsce operator kolei górskich, działający w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach (Kasprowy Wierch, Gubałówka, Jaworzyna Krynicka, Góra Parkowa, Mosorny Groń, Palenica, Góra Żar). PKL są największym prywatnym pracodawcą na Podhalu, zatrudniającym ponad 200 osób.

(ISBnews)

d2374er

Podziel się opinią

Share
d2374er
d2374er