Trwa ładowanie...
dr6qtuv

Dariusz Terlecki zastąpi Tadeusza Czichona na stanowisku prezesa ATM od 1 XII

Warszawa, 10.11.2015 (ISBnews) - Rada nadzorcza ATM powołała na stanowisko prezesa Dariusza Terleckiego. Obejmie obowiązki z dniem 1 grudnia. Dotychczasowy prezes Tadeusz Czichon złożył rezygnację, podała spółka.  

Share
dr6qtuv

"ATM S.A. jest firmą o silnych podstawach, dzięki którym może być rozpoznawanym w całej Europie, alternatywnym w stosunku do obecnych operatorów danych dostawcą usług kolokacji i outsourcingu, a także chętnie wybieranym partnerem integratorów. Będę razem z zespołem robić wszystko, aby Atman był nadal synonimem wysokiej jakości usług centrów danych, skutecznie konkurującym z markami globalnymi" - powiedział Terlecki, cytowany w komunikacie.

"Rada nadzorcza zdecydowała się na powierzenie zarządzania spółką wykwalifikowanemu menedżerowi i zrezygnowała z mojego udziału w kierowaniu firmą. Postrzegam ten proces jako naturalny cykl rozwoju spółki kapitałowej. Jako jej akcjonariusz chciałbym dalej wspierać rozwój spółki, być może z pozycji członka rady nadzorczej, o ile akcjonariusze wyrażą taką wolę" - dodał Czichon.

ATM S.A. pod markami Atman i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Od 2004 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

dr6qtuv

Podziel się opinią

Share
dr6qtuv
dr6qtuv