Trwa ładowanie...
d33nk6p

Dawna IZNS Iława chce się połączyć z Zakładami Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania

27.03. Warszawa (PAP) - Zakłady Mięsne Henryk Kania (wcześniej IZNS Iława) zamierzają połączyć się z Zakładami Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania z Pszczyny - poinformowały Zakłady...

d33nk6p
d33nk6p

27.03. Warszawa (PAP) - Zakłady Mięsne Henryk Kania (wcześniej IZNS Iława) zamierzają połączyć się z Zakładami Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania z Pszczyny - poinformowały Zakłady Mięsne Kania w komunikacie. Firma poinformowała, że nie ma jeszcze dokumentów dotyczących połączenia, ponieważ ma do niego dojść w "dalszej perspektywie".

"Planowane, ewentualne połączenie stanowić ma finalizację inwestycji spółki w Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania SA, w ramach której spółka nabyła do tej pory 109.096 imiennych akcji uprzywilejowanych serii B w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania SA, stanowiących 26,15 proc. kapitału zakładowego (...) w ramach realizacji umowy inwestycyjnej z 21 listopada 2011 r." - poinformowano w raporcie.

Docelowo giełdowa spółka ma przejąć działalność operacyjną Zakładów Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania, które zajmują się produkcją mięsa i wędlin.

"Z uwagi na fakt, iż zamiar połączenia ma być realizowany w dalszej perspektywie, na chwilę obecną nie zostały jeszcze sporządzone dokumenty dotyczące połączenia (...). Dokumenty te, stosownie do decyzji właściwych organów spółki, będą sporządzane na późniejszym etapie, a następnie zostaną niezwłocznie upublicznione w formie raportu bieżącego" - napisano w komunikacie. (PAP)

morb/ ana/

d33nk6p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33nk6p