Trwa ładowanie...
d34dxz8

DI BRE obniżył rekomendację dla Sygnity do "trzymaj"

15.06. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 9 czerwca, obniżyli rekomendację dla Sygnity do "trzymaj" z "kupuj", podtrzymując jednocześnie dotychczasową cenę...

Share
d34dxz8

15.06. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 9 czerwca, obniżyli rekomendację dla Sygnity do "trzymaj" z "kupuj", podtrzymując jednocześnie dotychczasową cenę docelową na poziomie 28 zł.

"Od wydanej przez nas w połowie maja najnowszej pozytywnej rekomendacji na spółkę jej kurs urósł o około 30 proc., przy wzroście indeksu rynkowego o 2 proc. Powyższe wzrosty dyskontują przewidywaną przez nas poprawę wyników w spółce" - napisano w raporcie.

"Choć Zarząd Sygnity zapowiada możliwość podpisania w najbliższym czasie porozumienia o współpracy z dużym, regionalnym graczem informatycznym to jednak uważamy, że podobnie jak istniejące w przeszłości porozumienia np. z Microsoftem, nie stanowi ono samo w sobie czynnika gwałtownie zmieniającego pozycję spółki. Do czasu, gdy za ewentualnie podpisanym porozumieniem stanie realna współpraca nie da się naszym zdaniem przypisać mu żadnej wartości dodanej" - dodano.

Raport wydano przy cenie 27,29 zł. W środę około godz. 16.35 za jedną akcję spółki płacono 26,5 zł. (PAP)

gsu/ asa/

d34dxz8

Podziel się opinią

Share
d34dxz8
d34dxz8