Trwa ładowanie...

Doda dostanie 100 000 zł za jedną piosenkę!

Kilka godzin siedzenia nad kartką, trochę pracy w studiu nagraniowym i już będzie mieć majątek na koncie. Jak dowiedział się Fakt, Doda (27 l.) podpisała właśnie kontrakt z producentami "Kac Wawa". Za piosenkę, która będzie promować film, gwiazda ma dostać 100 tys. zł!

Share
Doda dostanie 100 000 zł za jedną piosenkę!
Źródło: Fakt
dbzeu6m

Dodzie nie można odmówić, że ma szczęście do zarabiania pieniędzy w szybki i łatwy sposób. Gwiazda dostała ostatnio propozycję wykonania utworu do polskiej wariacji na temat amerykańskiej komedii "Kac Vegas". Jak zdradza Faktowi menedżer piosenkarki, Doda się zgodziła.

Na początku musi napisać tekst. - Doda po świętach zabiera się do pracy, a na początku przyszłego roku wchodzi do studia - mówi przedstawiciel gwiazdy. Potem przyjdzie pora na nagranie teledysku. - Nie będzie on jednak na skalę zagraniczną, tak jak klipy do płyty Dody - wyjaśnia menedżer.

Czy tak wielka inwestycja w piosenkę promocyjną opłaci się producentom filmu? Widocznie liczą oni, że tak właśnie będzie. Jak już pisaliśmy w Fakcie, dokładnie takie same pieniądze za udział w filmie otrzyma jego główny gwiazdor, czyli Borys Szyc (33 l.). Czyżby zatem Doda w równym stopniu co on miała zadecydować o ewentualnym sukcesie „Kac Wawa”?

dbzeu6m

Podziel się opinią

Share
dbzeu6m
dbzeu6m