Trwa ładowanie...

Dokumenty kredytowe online – tego na polskim rynku jeszcze nie było. Czy czeka nas rewolucja?

Wysyłanie dokumentów kredytowych online bezpośrednio do eksperta dotychczas nie było możliwe na polskim rynku. Teraz ma się to zmienić. Serwis jakikredyt.pl wprowadza taką możliwość jako pierwszy w Polsce. Strona weszła na rynek kredytów kilka tygodni temu i od razu chce zdobyć jak największą liczbę użytkowników dzięki nowej metodzie.

Dokumenty kredytowe online – tego na polskim rynku jeszcze nie było. Czy czeka nas rewolucja?Źródło: jakikredyt.pl
d42xat4
d42xat4

Twórcy serwisu chcą sprawić, by klienci szukali i otrzymywali kredyty w jak najszybszy i jak najbardziej komfortowy sposób. Możliwością wysłania dokumentów kredytowych online pozwalają zaoszczędzić klientowi czas. Kredytobiorca nie będzie musiał się umawiać z doradcą i widzieć się z nim kilka razy.

Według twórców strony obecnie kredyt otrzymamy po 62 godzinach działań (wybór banku i oferty, kompletowanie dokumentów, wypełnianie wniosków, spotkania i rozmowy z doradcami). Metoda wniosków online ma skrócić ten czas do maksymalnie jednej godziny.

Dzięki wnioskowi online z miejsca będziemy mogli wysłać wszystkie niezbędne dokumenty do ekspertów. Od razu po zakończeniu kompletowania i wypełniania dokumentów serwis wyśle je do wybranego doradcy Doradca kredytowy skontaktuje się potem z wnioskodawcą w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

Funkcjonuje też metoda multiwniosku – pozwala ona wygenerować dowolną liczbę wniosków, bez konieczności uzupełnienia każdego formularza z osobna. Wszystkie dane uzupełnia się jedynie raz, następnie serwis wypełni formularze kredytowe automatycznie.

Zarządzający serwisem jakikredyt.pl planują wprowadzić opcję spotkania z doradcą online.

Prace nad serwisem jakikredyt.pl rozpoczęły się w 2017 roku, ale na rynku funkcjonuje od kilku tygodni. Do tej pory portal zbierał wysokie oceny i dobre opinie. Strona jest dostępna dla klientów całodobowo.

d42xat4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42xat4