Trwa ładowanie...
d2hjxwu
d2hjxwu

Dragos Constantinescu został nowym prezesem BAT Polska

Warszawa, 18.02.2016 (ISBnews) - Dragos Constantinescu objął - z dniem 1 stycznia br. - funkcję prezesa BAT Polska Trading Sp. z o.o., podała spółka. Dotychczas był prezesem spółek BAT w Szwecji i Norwegii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hjxwu

"W czasie swojej prezesury, rozwinął on strategię dla Skandynawii koncentrującą się na zwiększaniu udziałów rynkowych nie tylko marek tradycyjnych papierosów należących do portfolio BAT, ale także snus" - czytamy w komunikacie.

Dotychczasowy prezes zarządu BAT Polska Trading - Antal Bekefi objął stanowisko prezesa zarządu spółki BAT we Francji, podano także.

W latach 2012-2014 r. Dragos Constantinescu był związany z Polską. Jako dyrektor ds. finansów i członek zarządu BAT Polska odegrał kluczową rolę we wprowadzeniu modelu sprzedaży bezpośredniej.

d2hjxwu

BAT jest wiceliderem rynku produktów tytoniowych w Polsce i pionierem wśród zagranicznych inwestorów w branży e-papierosów. W fabryce w Augustowie firma produkuje ponad 36 mln sztuk papierosów, z czego jedna trzecia trafia na polski rynek, a dwie trzecie do blisko 50 krajów. Od 1991 roku BAT zainwestował w Polsce ponad 1,8 mld zł. Łącznie koncern zatrudnia w Polsce ponad 1700 osób.

(ISBnews)

d2hjxwu

Podziel się opinią

Share

d2hjxwu

d2hjxwu