Trwa ładowanie...
d3unxfk
d3unxfk

Echo: Leroy Merlin dołączył do Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze

Warszawa, 21.04.2016 (ISBnews) - Przy jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej, której deweloperem jest Echo Investment, otwarty został market Leroy Merlin, podało Echo.
Share
d3unxfk

"W ubiegłym roku otworzyliśmy z sukcesem Galerię Sudecką. [...] Otwarcie marketu Leroy Merlin zmienia status naszego projektu. Od dziś, razem z Leroy tworzymy największy kompleks handlowo-rozrywkowo-usługowy w regionie, o łącznej powierzchni wynajmowanej 42 300 m2, dysponujący parkingiem na 1 800 samochodów. To świetna informacja dla klientów, którzy będą mogli dokonywać kompleksowych zakupów w jednym miejscu, a także korzystać z atrakcyjnej oferty rozrywkowej" - powiedział dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment Marcin Materny, cytowany w komunikacie.

Lokalizacja marketu o powierzchni 11 tys. m2 obok otwartej w ubiegłym roku Galerii Sudeckiej (31,3 tys. m2 GLA) tworzy unikalny w skali regionu koncept handlowo-rozrywkowy w formule "power center", podano również.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoratorskich (DIY). Rozpoczęła działalność w 1923 roku we Francji. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. Sklep w Jeleniej Górze jest 50. sklepem tej sieci w Polsce.
Galeria Sudecka zlokalizowana jest w dzielnicy Zabobrze. W ofercie znajduje się blisko 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielosalowe kino Helios.

Echo Investment zrealizowało ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln m2. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Działa w budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.
(ISBnews)

d3unxfk

Podziel się opinią

Share
d3unxfk
d3unxfk