Trwa ładowanie...
d3tng3c

Echo ma pierwszego najemcę w Opolska Business Park - Orlen Oil

Warszawa, 05.11.2015 (ISBnews) - Orlen Oil wynajął 1,7 tys. m2 w kompleksie biurowym Opolska Business Park, realizowanym przez Echo Investment w Krakowie. Umowa z Orlen Oil inauguruje proces wynajmu powierzchni tego projektu, podała spółka.

Share
d3tng3c

"Opolska Business House składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łączna powierzchnia biurowa to 57 tys. m2. Projekt jest realizowany w trzech etapach. Zakończenie pierwszego budynku o powierzchni ponad 19 tys. m2, zaplanowano na IV kwartał 2015 roku" - czytamy w komunikacie.
Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Opolskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych północnej części Krakowa.

Spółka Orlen Oil, działająca w ramach Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych.

Echo Investment zrealizowało ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln m2. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Działa w budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.
(ISBnews)

d3tng3c

Podziel się opinią

Share
d3tng3c
d3tng3c