Trwa ładowanie...
d48w1z9
19-01-2016 13:15

Echo ma umowę na wynajem powierzchni w Q22 przez Allegro

Warszawa, 19.01.2016 (ISBnews) - Echo Investment ma umowę z Allegro na wynajem 7,6 tys. m2 powierzchni w wieżowcu Q22 w Warszawie, podał deweloper.

d48w1z9

"Allegro zdecydowało o przeniesieniu swojego warszawskiego biura do budynku Q22. Nowa siedziba zajmie 7 600 m2. To kolejna firma pozyskana przez dewelopera i inwestora obiektu - Echo Investment. W procesie poszukiwania nowej lokalizacji dla warszawskiego biura, Allegro wspierali eksperci Knight Frank" - czytamy w komunikacie.
Lider w branży e-commerce będzie jednym z największych najemców wysokościowca przy al. Jana Pawła II. Q22 będzie jedyną siedziba spółki w Warszawie, podano również.

"Warszawa jest dla nas jedną z kluczowych lokalizacji biznesowych. Podobnie jak w innych miastach, w których mamy biura - Poznaniu, Toruniu, Krakowie i Wrocławiu - tak i w Warszawie inwestujemy w nowoczesne i innowacyjne przestrzenie biurowe. Wierzymy, że nowe biuro w Q22 będzie inspirować i wspierać kreatywność naszych pracowników. Dla firm nowych technologii, zwłaszcza takich jak Allegro, posiadanie biura - takiego, jakie planujemy stworzyć w Q22, jest również istotne z perspektywy pozyskiwania i utrzymania najlepszych na rynku ekspertów" - powiedział dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro Paweł Klimiuk, cytowany w komunikacie.

Allegro, będące częścią pochodzącej z RPA Grupy Naspers, jest największą i jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowowschodniej. Według branżowego badania PBI/Gemius Megapanel serwis Allegro.pl jest odwiedzany miesięcznie przez blisko 14 mln użytkowników.

Q22 to 155 metrowy budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. m2 powierzchni biurowej na wynajem.

(ISBnews)

d48w1z9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48w1z9