Trwa ładowanie...
d45y64j

ED Invest chce wybudować kompleks hotelowo-usługowy na warszawskiej Pradze Południe

20.12. Warszawa (PAP) - ED Invest podpisał list intencyjny z Domex Bulwary Saskie, w którym strony chcą do 31 stycznia 2012 r. zawrzeć umowę o realizacji inwestycji "Bulwary...

Share
d45y64j

20.12. Warszawa (PAP) - ED Invest podpisał list intencyjny z Domex Bulwary Saskie, w którym strony chcą do 31 stycznia 2012 r. zawrzeć umowę o realizacji inwestycji "Bulwary Saskie" na Pradze Południe w Warszawie. Projekt hotelowo-usługowy powstałby na działce o powierzchni 3,35 ha - podał ED Invest w komunikacie.

Strony listu intencyjnego planują wybudowanie hotelu 3-gwiazdkowego, centrum rehabilitacji urazowo-sportowej, kliniki medycznej jednego dnia, zespołu usługowo-handlowo-gastronomicznego (galeria butików) oraz obiektu Spa z basenem i apartamentami.

Planowana inwestycja ma być realizowana na gruncie pozostającym w umowie dzierżawy spółki Domex Bulwary Saskie.

Z kolei koncepcję zagospodarowania terenu opracował ED Invest, który też wykona we własnym zakresie i na swój koszt dokumentację projektową i prace budowlane. Te ostatnie mają być zrealizowane w ciągu 36 miesięcy od uzyskania ostatecznych pozwoleń na budowę, lecz nie później niż do 30 czerwca 2018 r. (PAP)

jow/ jtt/

d45y64j

Podziel się opinią

Share
d45y64j
d45y64j