Trwa ładowanie...
dpy0u1t

Emporium ocenia, że jest wysokie zagrożenie utraty płynności finansowej, co może doprowadzić do

16.02. Warszawa (PAP) - Emporium, właściciel sieci restauracji, ocenia, że istnieje wysokie zagrożenie utraty płynności finansowej, co w konsekwencji może doprowadzić do upadłości...

dpy0u1t

16.02. Warszawa (PAP) - Emporium, właściciel sieci restauracji, ocenia, że istnieje wysokie zagrożenie utraty płynności finansowej, co w konsekwencji może doprowadzić do upadłości spółki - poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

"Biorąc pod uwagę wartość wszystkich bieżących opóźnień w realizacji płatności zobowiązań Emitenta, a także ryzyko konieczności zapłaty którejkolwiek ze wskazanych kar umownych istnieje wysokie zagrożenie utraty przez niego płynności finansowej, co w konsekwencji może doprowadzić do upadłości Spółki" - napisano w komunikacie.

"Zarząd Emitenta oświadcza, iż dokłada wszelkich starań, aby powyższe ryzyka nie zostały zrealizowane i w tym celu prowadzi negocjacje z wynajmującym lokale przy ul. Żurawiej w Warszawie, celem wypracowania polubownego rozwiązania pozwalającego na stabilne kontynuowanie działalności przez Spółkę, w tym do odstąpienia przez niego od naliczenia kar umownych" - dodano.

Spółka podała także, że podejmuje działania mające na celu zmniejszenie kosztów operacyjnych oraz zwiększenie przychodów. (PAP)

seb/ asa/

dpy0u1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpy0u1t