Trwa ładowanie...
dy7oz2m
dy7oz2m

Erbud ma umowę na realizację hotelu w Świnoujściu za 83 mln zł netto

Warszawa, 21.07.2016 (ISBnews) - Erbud zawarł umowę na generalne wykonawstwo czterogwiazdkowego "Dobosz Hotel Blue" w Świnoujściu za 83 mln zł netto, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dy7oz2m

"Dla Erbud S.A. to już kolejny, tak ważny kontrakt realizowany dla branży hotelarskiej. Łącznie spółka może pochwalić się 3 obiektami tego typu w Świnoujściu. Ostatnio Erbud zakończył realizację świnoujskiego hotelu West Baltic Hotel i wykonuje prace związane z budową Hotelu Baltic Molo. Ponadto buduje także Hotel Hampton by Hilton w Gdańsku i w Łodzi" - czytamy w komunikacie.

Spółka będzie odpowiedzialna za prace budowlane wraz z niezbędnym uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Termin zakończenia realizacji przewidziano na 30 czerwca 2018 r. Inwestorem projektu jest Dobosz Hotel Blue spółka komandytowa, podano również.

Hotel powstanie przy ulicach Uzdrowiskowej i Zdrojowej, jednych z kluczowych na mapie Świnoujścia.

dy7oz2m

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1 763,28 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

dy7oz2m

Podziel się opinią

Share

dy7oz2m

dy7oz2m