ycipk-2c72ht

Eurojackpot. Kumulacja rośnie mimo wysokich nagród

W ostatnim losowaniu Eurojackpot znów nie padła główna wygrana Mimo to, dwoje Polaków wzbogaciło się o ponad 800 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kumulacja Eurojackpot
Kumulacja Eurojackpot (PAP)
ycipk-2c72ht

800 694 złote i 80 groszy - tyle wyniosły nagrody 3 stopnia, które padły w ostatnim losowaniu Eurojackpot.

Nagrody 2 i 1 stopnia nie trafił nikt, co oznacza, że kumulacja rośnie. W kolejnym losowaniu do wygrania będzie 385 mln złotych.

Aby zagrać w Eurojackpot trzeba wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. Taki zestaw 5 i 2 liczb bierze udział w losowaniu. Jeśli podczas niego rzeczywiście te liczby padną, to kupon jest zwycięski.

ycipk-2c72ht

Oglądaj też: Totalizator Sportowy inwestuje w technologie. Wygrałeś? Nagrodę dostaniesz na bezpośrednio na kartę

Kupon kosztuje 12,50 zł. Można grać zarówno w kolekturach Lotto, jak i w internecie. W tym drugim przypadku wymagana jest jednak szczegółowa rejestracja konta.

Eurojackpot w Polsce pojawił się nieco ponad 2 lata temu. Za sprzedaż kuponów na loterię odpowiedzialny jest Totalizator Sportowy, tak samo jak za organizację wszystkich losowań w ramach loterii Lotto.

ycipk-2c72ht

Do tej pory najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce może pochwalić się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W maju tego roku wygrał równowartość 193 mln złotych. Redakcja Wirtualnej Polski dotarła do zwycięzcy, pana Wojciecha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c72ht

ycipk-2c72ht
ycipk-2c72ht