Trwa ładowanie...
gospodarka

Eurojackpot. Kumulacja rośnie mimo wysokich nagród

W ostatnim losowaniu Eurojackpot znów nie padła główna wygrana Mimo to, dwoje Polaków wzbogaciło się o ponad 800 tys. złotych.

Share
Eurojackpot. Kumulacja rośnie mimo wysokich nagród
Źródło: PAP
d27ng5g

800 694 złote i 80 groszy - tyle wyniosły nagrody 3 stopnia, które padły w ostatnim losowaniu Eurojackpot.

Nagrody 2 i 1 stopnia nie trafił nikt, co oznacza, że kumulacja rośnie. W kolejnym losowaniu do wygrania będzie 385 mln złotych.

d27ng5g

Aby zagrać w Eurojackpot trzeba wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. Taki zestaw 5 i 2 liczb bierze udział w losowaniu. Jeśli podczas niego rzeczywiście te liczby padną, to kupon jest zwycięski.

Oglądaj też: Totalizator Sportowy inwestuje w technologie. Wygrałeś? Nagrodę dostaniesz na bezpośrednio na kartę

Kupon kosztuje 12,50 zł. Można grać zarówno w kolekturach Lotto, jak i w internecie. W tym drugim przypadku wymagana jest jednak szczegółowa rejestracja konta.

Eurojackpot w Polsce pojawił się nieco ponad 2 lata temu. Za sprzedaż kuponów na loterię odpowiedzialny jest Totalizator Sportowy, tak samo jak za organizację wszystkich losowań w ramach loterii Lotto.

Do tej pory najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce może pochwalić się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W maju tego roku wygrał równowartość 193 mln złotych. Redakcja Wirtualnej Polski dotarła do zwycięzcy, pana Wojciecha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d27ng5g

Podziel się opinią

Share
d27ng5g
d27ng5g