Trwa ładowanie...
d1ppir5

Europejska loteria dała nad Wisłą 13 milionerów. W piątek ktoś był bardzo blisko

Szczęście uśmiechnęło się wczoraj do uczestnika loterii Eurojackpot, który zgarnął nagrodę czwartego stopnia i wzbogacił się o 771 186.40 zł. Kolejni wygrani musieli się zadowolić kwotą poniżej 1000 zł. Już za tydzień w puli nagród może być blisko pół miliarda złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Polscy gracze mogą grać w Eurojackpot od września 2017 r.
Polscy gracze mogą grać w Eurojackpot od września 2017 r. (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d1ppir5

Po piątkowym losowaniu wiadomo, że tym razem nikt nie zgarnął głównej nagrody w loterii Eurojackpot. Za tydzień po raz kolejny będzie można zagrać zagrać o rekordowe 390 mln zł. To jednak nie koniec dobrych wiadomości - zapowiada organizator. "Za tydzień w puli na wygrane II stopnia może znaleźć się nawet 100 mln zł. Oznacza to, że łączna wartość puli na wygrane I i II stopnia w kolejnym losowaniu Eurojackpot może wynieść prawie pół miliarda złotych" – czytamy w komunikacie na stronie organizatora.

Brak głównej nagrody nie oznacza, że w piątek do Polaków nie uśmiechnęło się szczęście. Nagroda IV stopnia (skreślenie poprawnie 4 głównych liczb i dwóch dodatkowych) wystarczyła do wygrania ponad 700 tys. zł. Nie brakowało także zwycięzców mniejszych sum, co pokazuje tabela poniżej.

    Lotto.pl
(Lotto.pl, Fot: -)

Czytaj też: Prawie 30 tys. mniejszych wygranych w Eurojackpot w Polsce. Znowu bez głównej wygranej

d1ppir5

Polacy mogą grać w tej ogólnoeuropejskiej loterii od jesieni zeszłego roku. Jak dotąd nie padła u nas nagroda głównego stopnia – szansa na jej trafienie to 1:95 344 200.

Weekend niepodległościowy za granicą. Polacy wertują oferty biur podróży

Nie znaczy to, że od września 2017 r. gra nie przyniosła naszym rodakom dużych pieniędzy. Najwyższa nagroda w polskiej edycji Eurojackpot padła w czerwcu tego roku w Świeradowie Zdroju (26 597 867,60 zł). Kolejni dwaj rekordziści również wygrali nagrodę drugiego stopnia, ale zainkasowali odpowiednio „tylko” 7 155 055,50 i 5 815 561,60 zł.

d1ppir5

Do tej chwili dzięki wygranym w Eurojackpot, w Polsce przybyło 13 milionerów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ppir5

Podziel się opinią

Share
d1ppir5
d1ppir5