Trwa ładowanie...
d1ydo32
d1ydo32

Forum Przedsiębiorców Grant Thornton 2015 odbędzie się 23 kwietnia

Warszawa, 13.03.2015 (ISBnews) - Grant Thornton, jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie, organizuje 23 kwietnia 2015 roku Forum Przedsiębiorców Grant Thornton 2015. Tegoroczna już czwarta edycja wydarzenia, odbędzie się pod hasłem "Nowe światy - ekspansja szansą na rozwój". Agencja ISBnews jest partnerem medialnym wydarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ydo32

Polskie przedsiębiorstwa prywatne dynamicznie rosną. Skala działania firm i wielkość rodzimego rynku, stają się jednak często barierą w rozwoju dla wielu krajowych przedsiębiorstw. Dobrym rozwiązaniem wydaje się wejście na nowe rynki i ekspansja zagraniczna. Mając na uwadze te wyzwania, 23 kwietnia 2015 roku, z inicjatywy Grant Thornton odbędzie się IV Forum Przedsiębiorców.

Właściciele firm, liderzy opinii, eksperci oraz praktycy biznesu, którzy będą dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami na temat zdobywania nowych rynków. Omówią także w sposób kompleksowy wybrane zagadnienia dotyczące skutecznego zarządzania i ekspansji, które mają szczególny wpływ na obecną i przyszłą aktywność oraz rozwój prywatnej przedsiębiorczości w Polsce.

W ramach Forum organizowany jest konkurs "Dynamiczny Przedsiębiorca". Po raz czwarty nagrodzeni zostaną właściciele i współwłaściciele firm, aktywnie uczestniczący w zarządzaniu przedsiębiorstwami prywatnymi, które realizują złożone projekty rozwojowe, wymagające odwagi decyzyjnej, innowacyjnego podejścia oraz determinacji i dużego osobistego zaangażowania. Organizator wraz z Partnerami Forum Przedsiębiorców nominuje kandydatów do Konkursu, ale kandydatury mogą być zgłaszane także przez wszystkie osoby i instytucje, którym bliskie są idee "dynamicznej przedsiębiorczości prywatnej", promowane w ramach Konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 marca 2015 roku. Spośród nominowanych osób Kapituła Konkursu, zgodnie z przyjętym regulaminem, dokona wyboru zwycięzcy - najbardziej "Dynamicznego Przedsiębiorcy" roku.

(ISBnews)

d1ydo32

Podziel się opinią

Share
d1ydo32
d1ydo32