Trwa ładowanie...
dv9g2ff

Geotrans liczy na przejście na główny rynek GPW pod koniec 2017 r.

Warszawa, 17.08.2016 (ISBnews) - Geotrans podtrzymuje zamiar przeniesienia notowań na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) z NewConnect pod koniec 2017 r., o ile spełni do tego czasu warunki formalne. Spółka bierze pod uwagę emisję akcji przy tej okazji, poinformował ISBnews prezes Przemysław Weremczuk.

Share
dv9g2ff

"Jeżeli tylko kapitalizacja nam na to pozwoli, to będziemy walczyć o przenosiny. Wyniki pokazują bardzo dynamiczny wzrost, więc na pewno chcielibyśmy doprowadzić do przenosin Geotransu na parkiet główny" - powiedział Weremczuk w rozmowie z ISBnews.

"Zobaczymy, jak się zamknie cały rok, zobaczymy, gdzie będziemy pod względem kapitalizacji, zobaczymy, jak inwestorzy będą odbierać spółkę. Jeżeli wszystkie warunki, także te formalne, będą spełnione, to pod koniec 2017 r. moglibyśmy starać się o przenosiny" - dodał.

Spółka nie wyklucza emisji akcji przy okazji zmiany rynku notowań.

dv9g2ff

"Myślę, że przy każdych przenosinach emisja akcji jest dobrym momentem, żeby trochę więksi inwestorzy - którzy na NewConnect nie inwestują - byli w stanie zaangażować się w spółkę kapitałowo" - powiedział prezes.

Geotrans jest firmą działającą na rynku ochrony środowiska, której działalność obejmuje zagospodarowanie odpadów poprocesowych, a w szczególności obsługę miejskich przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji w zakresie odbioru ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych oraz spółek z sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania. Ponadto, Geotrans podejmuje rekultywacje terenów zdegradowanych oraz zamkniętych składowisk odpadów. Od sierpnia 2015 roku jest notowany na rynku NewConnect.

Kamila Wajszczuk

(ISBnews)

dv9g2ff

Podziel się opinią

Share
dv9g2ff
dv9g2ff