Trwa ładowanie...
d2ac6p7

GetBack będzie zarządzać funduszami sekurytyzacyjnymi Trigon TFI

Warszawa, 01.06.2016 (ISBnews) - GetBack na podstawie zwartej umowy z Trigon Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych będzie świadczyła usługi związane z zarządzaniem i obsługą portfeli wierzytelności funduszy sekurytyzacyjnych o łącznej wartości aktywów około 100 mln zł, podała spółka.

Share
d2ac6p7

"Liczymy, że rezultatem współpracy z GetBack będzie wzrost wartości funduszy, a tym samym korzystniejsze wyniki dla naszych klientów. Należy też podkreślić, że do tej pory obowiązujące i wypracowane przez nas warunki pozostają niezmienne" - powiedział prezes Trigon TFI Marek Juraś, cytowany w komunikacie.

W wyniku umowy z Trigon TFI liczba funduszy sekurytyzacyjnych obsługiwanych przez GetBack jako serwisera zwiększy się do 16.

"Cieszymy się, że znaczący potencjał GetBack jako efektywnego serwisera portfeli wierzytelności dostrzegł tak poważny podmiot na rynku finansowym, jak Trigon TFI. Umowa zawarta z GetBack jako jedyna spośród rynkowych rozwiązań daje inwestorom gwarancję atrakcyjnej stopy zwrotu, która będzie pochodną naszego unikalnego know-how. Dodatkowo wyjście z Grupy Idea Bank stawia przed nami wiele nowych możliwości, które będziemy chcieli w pełni wykorzystać w celu jeszcze skuteczniejszego odzyskiwania wierzytelności funduszy sekurytyzacyjnych" - powiedział prezes GetBack Konrad Kąkolewski, cytowany w komunikacie.

GetBack S.A. to spółka windykacyjna, powstała w lutym 2012 r. GetBack dysponuje własną kancelarią prawną. Od marca 2014 roku firma GetBack jest także obecna na rynku rumuńskim.

(ISBnews)

d2ac6p7

Podziel się opinią

Share
d2ac6p7
d2ac6p7