Trwa ładowanie...
d1tlqu5

Getin Noble Bank uchwalił program emisji obligacji do max. 750 mln zł

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Getin Noble Bank podjął uchwałę w sprawie ustanowienia Publicznego Programu Emisji Obligacji Podporządkowanych do maksymalnej kwoty 750 mln zł, podała instytucja. Obligacje zostaną wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu Catalyst.

Share
d1tlqu5

"Obligacje w ramach Programu emitowane będą w wielu seriach do maksymalnej kwoty 750 000 000 zł, a wartość nominalna jednej obligacji wyniesie 1 000 zł. W ramach Programu, emitent wyemituje co najmniej dwie serie obligacji w odstępie nie dłuższym niż 12 miesięcy od dnia podjęcia przez zarząd emitenta przedmiotowej uchwały. Obligacje emitowane w ramach Programu będą zdematerializowanymi papierami wartościowymi na okaziciela" - czytamy w komunikacie.

Obligacje mogą być oprocentowane według stałej lub zmiennej stopy procentowej. Rodzaj oprocentowania obligacji ustali zarząd w formie uchwały. W przypadku obligacji oprocentowanych według zmiennej stopy procentowej oprocentowanie ustalane będzie w oparciu o stawkę WIBOR dla depozytów złotówkowych o długości ustalonej przez zarząd w formie uchwały powiększoną o marżę, podano również.

Getin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku. Jest kontrolowany przez Leszka Czarneckiego.

(ISBnews)

d1tlqu5

Podziel się opinią

Share
d1tlqu5
d1tlqu5