Trwa ładowanie...
d3pr2i1

Ghelamco Invest ustanowiło V program emisji obligacji na maks. 400 mln zł

Warszawa, 14.12.2016 (ISBnews) - Ghelamco Invest ustanowiło V program emisji obligacji zabezpieczonych, w ramach którego spółka może dokonywać wielokrotnych emisji obligacji do maksymalnej łącznej wartości nominalnej wyemitowanych i niewykupionych obligacji w wysokości 400 mln zł, podała spółka. Została również podpisana umowa programowa pomiędzy Ghelamco, Bankiem Pekao, Pekao Investment Banking oraz Bankiem BGŻ BNP Paribas.

Share
d3pr2i1

"Dodatkowo zarząd spółki informuje, że [...] podjęła decyzję w sprawie przeprowadzenia oferty publicznej do 230 000 obligacji serii PF emitowanych w ramach programu. Oferta publiczna obligacji będzie skierowana wyłącznie do klientów profesjonalnych w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi" - czytamy w komunikacie.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

(ISBnews)

d3pr2i1

Podziel się opinią

Share
d3pr2i1
d3pr2i1