Trwa ładowanie...
d3gfrmj

Gino Rossi ma pierwszy sklep Simple CP na Litwie, planuje sklep w Czechach

Warszawa, 12.03.2015 (ISBnews) - Grupa Gino Rossi otworzyła pierwszy sklep pod marką Simple Creative Products poza granicami Polski - w centrum handlowym Panorama w Wilnie na Litwie, podała spółka. W tym półroczu planowane jest także otwarcie pierwszego sklepu Simple CP w Czechach.

Share
d3gfrmj

"Zgodnie z naszymi zapowiedziami, wychodzimy w tym roku z marką Simple CP na rynki zagraniczne. Salon sprzedaży Simple CP na Litwie jest pierwszym krokiem w tym kierunku. W tym półroczu panujemy jeszcze otworzyć pierwszy sklep Simple CP w Czechach. Na rynkach zagranicznych będziemy rozwijać naszą sieć sprzedaży marek Gino Rossi i Simple CP w modelu franczyzowym" - zapowiedział prezes Gino Rossi Tomasz Malicki, cytowany w komunikacie.

Obecnie zagraniczna sieć sprzedaży detalicznej obejmuje salony Gino Rossi w Czechach, na Słowacji, Litwie, Łotwie i w Niemczech oraz salon Simple CP na Litwie i w Niemczech.

"W krajach nadbałtyckich działają już salony sprzedaży marki obuwia Gino Rossi. Obecnie na Litwie i Łotwie działa 7 salonów Gino Rossi. W tym roku planowane jest otwarcie kolejnych dwóch sklepów" - czytamy też w komunikacie.

Gino Rossi zarządza portfelem uznanych na polskim rynku modowym marek: Gino Rossi oraz Simple Creative Products. W ofercie grupy znajduje się obuwie damskie i męskie, torebki i akcesoria skórzane oraz odzież damska. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

(ISBnews)

d3gfrmj

Podziel się opinią

Share
d3gfrmj
d3gfrmj