Trwa ładowanie...
d2w7pis
d2w7pis

GP Adrenalina z grupy Novainvest chce zadebiutować na NewConnect w IV kw. '12

...
Share
d2w7pis

19.03. Warszawa (PAP) - Grupa Produkcyjna Adrenalina, spółka z grupy Novainvest, planuje debiut na rynku NewConnect w IV kw. 2012 roku - napisano w komunikacie prasowym.

"Grupa Produkcyjna Adrenalina SA, podmiot specjalizujący się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych należący do grupy kapitałowej Novainvest SA, zadebiutuje na rynku NewConnect w IV kw. 2012 r. Debiut poprzedzi emisja prywatna" - napisano w komunikacie.

"W III kw. 2012 r. planujemy zrealizować prywatną emisję akcji, którą dodatkowo poprzedzimy niewielką ofertą Pre-IPO, skierowaną do wybranej grupy inwestorów. Środki z emisji przeznaczymy na zwiększenie kapitału obrotowego, co pozwoli nam na organizację przedsięwzięć o znacznie większej skali. W szczególności planujemy mocniej zaistnieć w obszarze produkcji filmowej" - poinformował cytowany w komunikacie Radosław Konarski, prezes GP Adrenalina.

Głównym akcjonariuszem GP Adrenalina jest Global VC, podmiot zależny od Novainvest. Posiada on 60 proc. w kapitale zakładowym firmy. (PAP)

morb/ osz/

d2w7pis

Podziel się opinią

Share
d2w7pis
d2w7pis