Trwa ładowanie...
d4qbn2u

Grupa AB uruchamia franszyzową sieć z zabawkami Wyspa Skarbów

Warszawa, 20.05.2015 (ISBnews) - Grupa AB uruchamia ogólnopolską sieć franszyzową Wyspa Skarbów, która ma wzrosnąć do 60 sklepów z zabawkami do końca bieżącego roku, poinformował prezes grupy Andrzej Przybyło.

Share
d4qbn2u

"Zakończyliśmy integrację z przejętym w 2013 dystrybutorem zabawek Rekman. Pozyskaliśmy kolejne istotne dystrybucje, jak chociażby Mattel, czy Tommy. Chcemy teraz rozwijać nowe kanały sprzedaży w segmencie zabawek" - powiedział Przybyło podczas konferencji prasowej.

Wskazał na e-commerce, współpracę z dużymi detalicznymi sieciami handlowymi, a także dalszy potencjał do rozwoju bazy klienckiej oraz dostawców i marek.

"Wykorzystując doświadczenia w rozwoju naszych sieci franszyzowych uruchamiamy taką sieć w segmencie zabawek pod nazwą Wyspa Skarbów. Do końca roku powstanie 60 sklepów" - powiedział prezes.

d4qbn2u

Grupa AB należy do grona 10 dystrybutorów w Europie o najwyższych realizowanych przychodach. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji, sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 tys. partnerów handlowych. Jest liderem w regionie CEE. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej, dostarcza rozwiązania e-commerce, umacnia pozycję w zakresie dystrybucji AGD i zabawek, a także dostarcza usługi logistyczne i finansowe, które uzupełniają i uatrakcyjniają ofertę handlową firmy. AB SA jest spółką notowaną na rynku głównym GPW od 2006 roku.

(ISBnews)

d4qbn2u

Podziel się opinią

Share
d4qbn2u
d4qbn2u