Trwa ładowanie...
dzgevxz
15-06-2016 12:02

Grupa Kęty przejęła AHA EMMI Predelava aluminija ze Słowenii

Warszawa, 15.06.2016 (ISBnews) - Warunki zawieszające umowy Aluformu, spółki zależnej Grupy Kęty, dotyczącej nabycia 100% udziałów oraz sprzedaży i cesji wierzytelności spółki AHA EMMI Predelava aluminija, d.o.o. z siedzibą w Słowenii od jej właściciela spółki BAMC d.d. (Bank Assets Management Company), zostały spełnione i doszło do przeniesienia własności udziałów, podały Kęty.

Share
dzgevxz

? 7 czerwca 2016 została wydana została zgoda słoweńskiej Agencji Ochrony Konkurencji (SCPA) na dokonanie koncentracji. W związku z powyższym doszło do przeniesienia własności udziałów oraz cesji wierzytelności z BAMC d.d. (Bank Assets Management Company) na rzecz Aluform" - czytamy w komunikacie.

Grupa Kęty S.A. jest spółką dominującą grupy kapitałowej, która działa w pięciu obszarach biznesowych: produkcji profili aluminiowych, projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych, produkcji opakowań giętkich, usług budowlano-montażowych w zakresie fasad aluminiowych oraz produkcji akcesoriów do montażu okien i drzwi. W 2015 r. miała 2 027,15 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

dzgevxz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzgevxz
dzgevxz