Trwa ładowanie...
d4m5plv

Grupa Kopex ma umowę z KGHM o wartości 47,8 mln zł netto

Warszawa, 10.10.2014 (ISBnews) - Kopex, wraz ze spółką zależną Kopex Machinery, ma umowę z KGHM Polska Miedź o wartości 47,82 mln zł netto, podał Kopex.
Share
d4m5plv

"Przedmiotem ww. umowy jest wykonanie pracy pt: 'Opracowanie prototypu kompleksu urabiającego' w ramach zadania pn: 'Określenie możliwości techniczno-technologicznych i ekonomicznych urabiania mechanicznego rudy miedzi zmechanizowanym kompleksem oraz udział w próbach eksploatacyjnych z zaprojektowanym i wykonanym prototypem zmechanizowanego kompleksu'" - czytamy w komunikacie.

Umowa jest wyrazem woli stron, które wyraziły zamiar współpracy przy opracowaniu i wdrożeniu prototypowego zmechanizowanego kompleksu ścianowego do wybierania pokładów rudy miedzi, który może zostać zastosowany w podziemnych kopalniach rudy miedzi KGHM Polska Miedź, podkreślono w informacji.

Jednostki zależne Kopeksu, w okresie od dnia 16 grudnia 2013 r. zawarły z KGHM Polska Miedź i jego podmiotami zależnymi szereg umów, których łączna wartość wynosi 175,76 mln zł.

Podstawową działalnością Grupy Kopex jest produkcja maszyn i urządzeń oraz działalność handlowo-usługowa dla firm przemysłu wydobywczego na całym świecie. W 2013 r. skonsolidowane przychody spółki wyniosły 1,4 mld zł.

(ISBnews)

d4m5plv

Podziel się opinią

Share
d4m5plv
d4m5plv