Trwa ładowanie...
d4fvbfp

Grupa Lotos i 99Rent uruchomiły wynajem samochodów na stacjach paliw

Warszawa, 27.06.2016 (ISBnews) - Grupa Lotos we współpracy z 99Rent uruchomiła usługę wynajmu samochodów na stacjach paliw, podała spółka.

Share
d4fvbfp

Oferta wynajmu dostępna jest obecnie na stacjach Lotos w ośmiu miastach (Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Warszawie i Wrocławiu). W ofercie znajdują się samochody osobowe i małych dostawcze. Wynająć samochód może każdy, kto ukończył 21 lat i posiada prawo jazdy co najmniej 2 lata.

"Wprowadzając nowatorskie, jak na polskie warunki, rozwiązanie chcemy rozpowszechnić możliwość wynajęcia samochodu w przystępnej cenie możliwie najszerszej grupie klientów. Nasza oferta skierowana jest do osób, które z różnych powodów potrzebują wykorzystać dany, często specyficzny rodzaj auta krótkookresowo (stad też w ofercie m.in. małe samochody dostawcze). Liczymy, że wspólny projekt Lotos i 99rent wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów" - powiedział członek zarządu 99Rent Tomasz Kapelko, cytowany w komunikacie.

99Rent jest wypożyczalnią samochodów działającą na polskim rynku od 2008 roku, posiada flotę liczącą blisko tysiąc samochodów. Silną pozycję zawdzięcza wysokiej jakości obsługi, szerokiej gamie modeli, jak również niezawodności oferowanych produktów. 99RENT to dwukrotny Laureat prestiżowego plebiscytu Fleet Derby.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. W 2015 r. Grupa Lotos odnotowała 22,7 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d4fvbfp

Podziel się opinią

Share
d4fvbfp
d4fvbfp