Trwa ładowanie...
d4s2fm4

Grupa Mennice Krajowe planuje debiut na NewConnect w I 2012 r.

02.12. Warszawa (PAP) - Grupa Mennice Krajowe planuje debiut na NewConnect w styczniu 2012 roku. Spółka planuje inwestycje mające na celu poszerzenie oferty produktowej i rozbudowę...

Share
d4s2fm4

02.12. Warszawa (PAP) - Grupa Mennice Krajowe planuje debiut na NewConnect w styczniu 2012 roku. Spółka planuje inwestycje mające na celu poszerzenie oferty produktowej i rozbudowę infrastruktury - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"W chwili obecnej Grupa Mennice Krajowe jest w trakcie rozbudowy swojej struktury, której początek dał Sklep Mennica Skarbowa. Trwają prace nad realizacją kolejnych projektów, zmierzających do poszerzenia zarówno oferty produktowej, jak i infrastruktury niezbędnej do rozwoju kolejnych obszarów działalności grupy" - napisano w komunikacie.

Spółka liczy, że debiut na NewConnect pozytywnie wpłynie na pozycję i wiarygodność grupy.

Głównym obszarem działalności Grupy Mennice Krajowe jest obrót (kupno, sprzedaż, skup) oraz przechowywanie produktów inwestycyjnych, takich jak złoto i srebro oraz doradztwo w zakresie dywersyfikujących portfele inwestycji alternatywnych. (PAP)

kam/ asa/

d4s2fm4

Podziel się opinią

Share
d4s2fm4
d4s2fm4