Trwa ładowanie...
d3xrqp1

Guidewire Software otworzył Regionalne Centrum Programowania w Krakowie

Warszawa, 10.09.2015 (ISBnews) - Guidewire Software, Inc., notowany na NYSE dostawca oprogramowania dla towarzystw ubezpieczeniowych, otwiera nowe Regionalne Centrum Programowania w Krakowie, poinformował dyrektor odpowiedzialny za produkty Guidewire Software Ali Kheirolomoom. Centrum umożliwi dalszą ekspansję firmy na globalnym rynku. Firma poszukuje polskich programistów do krakowskiego zespołu. 

Share
d3xrqp1

?Obecność wielu utalentowanych programistów w Polsce była dla nas ważnym czynnikiem. Dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry i centralna lokalizacja w Europie znacząco przyczynią się do poprawy efektywności procesu wdrażania naszych rozwiązań" - powiedział Kheirolomoom, cytowany w komunikacie.

Regionalne Centrum Programowania w Krakowie będzie szóstym - po Kalifornii, Dublinie, Pensylwanii, Tokio i Toronto - ośrodkiem tego rodzaju. Nowe Centrum będzie zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta, podano w informacji.

?Zatrudnieni tu pracownicy będą realizować zadania związane ze wszystkimi aspektami powstawania produktów firmy, począwszy od zarządzania produktem po pisanie oprogramowania i kontrolę jakości. Opracowane w krakowskim Centrum aplikacje będą skierowane zarówno do klientów na lokalnym rynku Europy Środkowo-Wschodniej, jak i na rynkach globalnych" - czytamy dalej.

d3xrqp1

Struktura organizacyjna placówki zakłada podział na zespoły, a prowadzone tu prace będą się koncentrować na budowaniu rozwiązań, takich jak m.in.: aplikacje Core InsuranceSuite o szerokim zasięgu geograficznym obejmującym wiele stref czasowych, mające decydujący wpływ na zdobywanie nowych klientów, aplikacje cyfrowe (cyfrowa funkcjonalność, bez której nie mogą działać podstawowe aplikacje i która poprawia komfort ich użytkowania), powstające w ścisłej współpracy z zespołami programistów w Kalifornii i Dublinie, moduły stanowiące ?treść" podstawowych aplikacji, pozwalające tworzyć wersje programów dostosowane do potrzeb sektora ubezpieczeniowego w określonych krajach lub na określonych rynkach.

Guidewire Software powstała w 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania Guidewire InsuranceSuite - zestawu aplikacji pozwalających realizować podstawowe funkcje firmy ubezpieczeniowej, na które składają się: ocena ryzyka, zarządzanie polisami, rozliczenia i obsługa szkód. Ma ponad 200 klientów z globalnej branży ubezpieczeniowej.

(ISBnews)

d3xrqp1

Podziel się opinią

Share
d3xrqp1
d3xrqp1