Trwa ładowanie...
d3bj90y
d3bj90y
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

GUS: w grudniu 2014 r. wzrosły nowe zamówienia w przemyśle

Nowe zamówienia w przemyśle w grudniu 2014 r. w ujęciu rocznym wzrosły o 12,3 proc., po wzroście w listopadzie o 3,4 proc. - podał we wtorek Główny Urząd Statystyczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3bj90y

W ujęciu miesięcznym zamówienia spadły o 3,3 proc. w porównaniu ze spadkiem o 8,6 proc. w poprzednim miesiącu.

GUS podał też, że sprzedaż detaliczna w grudniu wzrosła o 1,8 proc. w ujęciu rocznym, a w ujęciu miesięcznym wzrosła o 19,6 proc.

Ekonomiści ankietowani przez PAP szacowali, że sprzedaż detaliczna w grudniu w ujęciu rocznym wzrosła o 2,2 proc., a miesięcznym wzrosła o 20,2 proc.

d3bj90y

Podziel się opinią

Share
d3bj90y
d3bj90y