Trwa ładowanie...
d481pmr

Hawe będzie kontynuowało due diligence Mediatela

...

Share
d481pmr

27.06. Warszawa (PAP) - Hawe nie zakończyło w terminie due diligence Mediatela, zamierza jednak je kontynuować - poinformował w czwartek Mediatel.

"(...) spółka Hawe SA poinformowała, iż na ustalony w Umowie Inwestycyjnej dzień nie zakończyła ona jeszcze badania due diligence spółki. Jednocześnie spółka Hawe SA poinformowała, że zamierza kontynuować badanie oraz wyraziła wolę dalszych rozmów w celu realizacji transakcji przewidzianej w Umowie Inwestycyjnej" - napisano w komunikacie.

Hawe informowało wcześniej o podpisaniu z NFI Magna Polonia umowy inwestycyjnej, na mocy której przejąć ma kontrolę nad spółką Mediatel.

Realizacja transakcji miała być poprzedzona m. in. badaniem stanu technicznego, prawnego i finansowego Mediatel, dokonaniem wyceny przedmiotu aportu, podjęcia uchwał w sprawie podwyższenia kapitału i zmian w organach Mediatel, a także uwarunkowana uzyskaniem odpowiednich zgód korporacyjnych oraz zgody prezesa UOKiK na dokonanie koncentracji.

Mediatel podał w czwartek, że na wniosek akcjonariusza większościowego Magna Polonia Walne Zgromadzenie spółki zostało przerwane do 2 lipca 2013 r. (PAP)

seb/ jtt/

d481pmr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d481pmr
d481pmr