Trwa ładowanie...
d1zewr5

Hetan Technologie liczy na osiągnięcie 15 tys. klientów do końca roku

Warszawa, 15.04.2015 (ISBnews) - Hetan Technologies liczy na osiągnięcie liczby 15 tys. klientów na koniec bieżącego roku dzięki przejęciom spółek dostarczających internet, poinformował agencję ISBnews. dyrektor zarządzający Arno Sardelic.

Share
d1zewr5

"W ciągu miesiąca mamy wyemitować akcje dla właścicieli trzech spółek z łącznie 1,5 tys. klientów. Mamy wstępne umowy. Jednocześnie liczymy, że przejmiemy do końca roku kolejnych do 20 spółek z 100-200 klientów każda i w ten sposób zwiększymy bazę do 15 tys. subskrybentów. Obecnie mamy 1,8 tys. klientów" - powiedział ISBnews Sardelic podczas debiutu spółki na NewConnect.

Według jego słów, w dużej mierze w ten sposób Hetan zakłada 3,5-krotny wzrost przychodów w tym roku do 8 mln zł. W kolejnych latach liczy on na ok. 25-proc. dynamikę wzrostu przychodów.

Dodał, że w scenariuszu, w którym spółka osiąga bazę 40-50 tys. klientów zastanowi się nad przejściem na rynek główny GPW.

d1zewr5

Plany Hetan Technologies zakładają ponadto pozyskiwanie środków unijnych na projekty w ramach walki z wykluczeniem cyfrowym, rozwój aplikacji internetowych i bazy danych o rynku rolniczym we współpracy z SGGW. Firma chce oferować produkty software'owe również na rynku niemieckim.

Hetan Technologies jest pionierem szerokopasmowego internetu satelitarnego. Technologia Hetan jest zupełnie niezależna od istniejącej infrastruktury sieciowej, ponieważ zarówno odbiór danych, jak i ich wysyłka przebiega w całości przez satelitę. Usługa jest skierowana do wszystkich tych użytkowników, którzy dysponują bardzo ograniczonymi lub nie dysponują w ogóle możliwościami podłączenia szerokopasmowego internetu w swojej lokalizacji.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d1zewr5

Podziel się opinią

Share
d1zewr5
d1zewr5