Trwa ładowanie...
d40416l

HP wygrał konkurs w CSIOZ na opracowanie koncepcji e-recepty

07.07. Warszawa (PAP) - Spółka Hewlett-Packard Polska wygrała konkurs organizowany przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na opracowanie koncepcji wykonania...

Share
d40416l

07.07. Warszawa (PAP) - Spółka Hewlett-Packard Polska wygrała konkurs organizowany przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na opracowanie koncepcji wykonania prototypu usługi elektronicznej recepty e-Recepta i jego wdrożenia - poinformowało CSIOZ w komunikacie.

Konkurs na opracowanie koncepcji elektronicznego systemu e-recepta był jednym z najważniejszych przetargów w branży informatycznej ogłoszonych w 2009 r. Mówiło się, że zwycięzca konkursu oprócz zdobycia kontraktu zajmie jedną z ważniejszych pozycji w całym systemie e-zdrowia, na który jest do wydania blisko 800 mln zł, głównie ze środków UE.

Kolejne miejsca w konkursie zajęły: konsorcjum PWPW i Bonair, konsorcjum Qumak-Sekom i UHC, Sygnity, Comarch, Unizeto Technologies, konsorcjum Consortia, BSI, SKG i Trusted Information Consulting, Wola Info, Accenture ora konsorcjum Wasko i Content Value.(PAP)

gsu/ asa/

d40416l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40416l
d40416l